середа, 23 серпня 2023 р.

Правда vs Фейк: шлях до незалежності

24 серпня 2023 року ми відзначатимемо 32 річницю проголошення незалежності України. Сьогодні, які і багато століть поспіль, Україна виборює своє право на незалежність зброєю, тому це свято має дуже вагоме значення для всіх українців.

Ми пишаємося та любимо свою країну. Кожен з нас є патріотом своєї держави, ми знаємо мову, історію та культуру нашої країни. Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки приготувала для своїх читачів справжні Ігри патріотів. Протягом літа ви приймали участь в краєзнавчих змаганнях, вивчали та пізнавали свій край. Зараз настав час довести свою вправність, кмітливість в інтерактивній онлайн-грі «Правда vs Фейк: шлях до незалежності». Тож виконуй перше завдання з історії нашої країни, згадавши головні події становлення її незалежності.

Молодець ти впорався, ми навіть не сумнівалися, що ти добре знайомий з історією України. Тому наступне завдання для тебе буде геть легким.

Як бачиш, минуле нашої країни багате на події. Змінювалася історія, змінювалося населення нашої держави. Цікаво як? Тоді запрошуємо до останнього етапу змагання.

Гра завершилася, ти впорався, бо є справжнім патріотом своєї країни. Кожен з нас, великий чи малий, сьогодні підтримує нашу країну, вивчаючи її мову, зберігаючи її традиції, цінуючи та продовжуючи її історію. Наше геймерське літо закінчилося, але попереду на вас чекають нові пригоди.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Дякуємо за ваш коментар! Він буде опублікований після схвалення модератором.