вівторок, 7 квітня 2020 р.

Як стати відеоблогером?


Життя сучасного підлітка складно уявити без ютуба і підписок на відомих блогерів. Так хто такі ці блогери запитаєте ви. Це люди, які діляться своєю думкою, баченням світу, вчать чогось за допомогою відеоблогу (форма блогу, де відео є засобом передачі інформації)?

Це не завжди якісь пізнавальні передачі. Канали ютуберов часто не мають смислового навантаження. По суті, відеоблогери показують людям те, що вони хочуть дивитися, формуючи таким чином свою аудиторію. Але перед тим, як розпочати свою творчість в якості відеоблогера потрібно освоїти деяки навички роботи з відео.

Учасники медіаклубу пропонують до вашої уваги, ще один цікавий онлайн ресурс.

 RenderForest – монтуємо відео для власного YouTube-каналу та опановуємо ази web-дизайну. Цей онлайн-інструмент стане у пригоді для налаштування відео з анімованими переходами, а також створення великої кількості різновидів дизайнерського контенту (монтаж освітніх та рекламних відео, логотипів, скрайбінгу і різноманітних макетів). Сервіс містить понад 450 інтерактивних сцен, анімованих персонажів та різноманітних шаблонів, а також блог зі статтями про функціонал платформи. Інтерфейс сайту можна налаштувати однією з 10 мов. Безкоштовна версія передбачає користування усім функціоналом платформи. Єдина різниця – при користуванні безкоштовною версією на готовому проєкті відображатиметься водяний знак RenderForest, а за гроші він зникає.

Ну а для любителів YouTube, декілька цікавих навчальних ютуб-каналів:

«Книга-мандрівка. Україна» – гарний проект, що зацікавить і дорослих, і дітей. Короткі мультиплікації про видатних українців минулого голосами відомих сучасників (Джамала, Остап Ступка, Тарас Тополя, та інші).


«Пишемо історію» – канал, присвячений багатьом подіям і постатям історії України ХVI – XX століть. Недовгі за хронологією та насичені цікавим відеорядом лекції відкриють вам невідомі сторінки нашої історії.


«Уроки історії Пітона Кааа» – проект Ігоря Алейникова, що має біля 100 тисяч підписників. Канал об’єднує як історію України, так і всесвітню. Особливо корисний для підготовки до ЗНО або інших екзаменів, хоча не має нічого зайвого (наявні зображення та пояснення).


«TED-Ed». Коли йде мова про освіту, то неможливо не згадати мегапроект TED. Щодо історії, то найцікавішими є англомовні збірки «A day in the life…», «History on trial» та 8-бітна «Myths from Around the World». Відсутність знань англійської мови можуть компенсувати українські субтитри чи переклади окремих відео (наприклад, «Один день з життя запорозького козака»
https://www.youtube.com/watch?v=h3JwZjkWvh8 


Цікавого пеегляду!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Дякуємо за ваш коментар! Він буде опублікований після схвалення модератором.