вівторок, 7 лютого 2017 р.

Тиждень Безпечного Інтернету у навчальних закладах міста ХерсонДні безпечнішого Інтернету відзначаються другого тижня лютого з 2004 року з метою популяризації більш безпечного і більш відповідального використання онлайн-технологій особливо, серед дітей і молодих людей в усьому світі.
Учасники клубу не могли залишитися осторонь цієї події, вони плідно готувалися до Тижня Безпечного Інтернету в своєму навчальному закладі. 
  Підготували плани проведення Тижня Безпечного Інтернету, прийняли участь в проведенні заходів приурочених цій події.  

 Адже проблема безпеки дітей в Інтернеті вже не здається такою далекою. Ніхто не може заперечити, що на сьогоднішній день вона постала особливо гостро. Кожного року аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється і її переважну частину становить молоде покоління — діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрозу, що може чекати на них у віртуальному просторі.
 Метою проведення тижня є зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції, шляхом покращення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного Інтернету. Під час чергового засідання клубу учасники звітували про виконану роботу та ділились досвідом в проведенні заходів в рамках Тижня Безпечного Інтернету.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Дякуємо за ваш коментар! Він буде опублікований після схвалення модератором.