середа, 15 лютого 2017 р.

Семінар – нарада делегованих представників шкільного самоврядування до міського Медіа-клубу
   14 лютого на базі Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки відбулася семінар-нарада делегованих представників шкільного самоврядування до міського Медіа-клубу та відповідальних педагогів за зазначений напрямок роботи.

 Підчас якої розглядалися організаційні питання роботи Медіа-клубу та інформація по окремим конкурсам, які проводить Міський учнівський парламент, а також питання  підходу в просуванні медіаосвіти в школах міста. Це підготовка та проведення учасниками клубу «NaVi» Тижня Безпечного Інтернету в своїх навчальних закладах. Адже перед ними стояло завдання: розробити програму Тижня та самостійно провести заходи, включенні до програми, - звичайно ж, спираючись на підтримку шкільного бібліотекаря. 
Під час підготовки до Тижня Безпечного Інтернету на засіданнях клубу нами було переглянуто та апробовано низку медіаресурсів, онлайн-підручників з медіаосвіти для дітей та підлітків,  матеріали з яких використовувалися для проведення бесід, тренінгів, годин спілкування; для розробки буклетів, інформаційних колажів, виготовлення спецвипусків учнівських газет до Тижня Безпечного Інтернету тощо.
Учасниками клубу були складені також рекомендаційні списки для поширення у своїх навчальних закладах «Як навчитися правилам онлайн-безпеки: десять  інтерактивних ресурсів» та проведена презентація цих ресурсів у школах. 
 Обов’язковим завданням для учасників клубу було проведення бібліотечних медіа уроків, а саме  - уроків Інтернет-безпеки:  «Веб-агенція "СБІ" (Служба безпеки в Інтернеті)»; «Нетикет-дартс «SOS у морі Інтернету»; «Нетикет-чат "Пригоди у контенті ввічливості"».   Ці розробки створені в ігровому форматі бібліотечними працівниками – учасниками  корпоративного проекту  «Основи медіаосвіти: бібліотечна складова»,  що діє в Херсоні з 2013 року.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Дякуємо за ваш коментар! Він буде опублікований після схвалення модератором.