вівторок, 26 вересня 2017 р.

Кіно: розвага, спосіб заробити гроші й «промити мізки»Напевне немає в світі жодної людини яка б не мала улюбленого фільму чи серіалу. 
Та й взагалі, що може бути краще за перегляд цікавого фільму разом з друзями, сімєю чи просто самому для відпочинку.Але чи все так просто і що приховує кіно.
Вивчаючирізновиди та історичний розвиток медіа не можна обійти таку важливу тему, як «Історичний розвиток: радіо, кіно, телебачення». 
Не можна говорити про вплив кіно на глядача не вивчивши досконально етапи розвитку кінематографа, види і жанри кінофільмів, зміст понять і термінів.
 І саме цим важливим складовим медіа приділили свою увагу члени медіаклубу. А крім того не обійшли своєю увагою український кінематограф та його видатного діяча Олександра Петровича Довженка. 
Таке досконале вивчення кінематографу не є даремним адже попереду непроста тема зомбування через телебачення. Хочеться відмітити найбільш активних учасників, які проявили креативні здібності у виконанні завдань це учасники клубу з навчальних закладів нашого міста № 1,11,13,14,26,28,30,31,32,34,41,56.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Дякуємо за ваш коментар! Він буде опублікований після схвалення модератором.