середа, 30 листопада 2016 р.

В ногу з часом! Ось і настав час для нової зустрічі  членів шкільного парламенту навчальних закладів міста Херсону, учасників медіа-клубу «Natuse Vincere». За традицією зустріч проходила в Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім.Дніпрової Чайки в секторі медіа – центр. Учасники клубу продовжили своє знайомство зі світом медіа, вивчаючийого розвиток, його сьогоднішні можливості і звичайно перспективи на майбутнє. 
 На попередніх засіданнях клубу діти вже познайомилися з багатьма цікавими ресурсами, програмами та проектами повязаними зі світом медіа. Сьогоднішнє знайомство з новим ресурсом не випадкове, адже це новий чудовий онлайн – посібник для підлітків «МедіаДрайвер».
 Він містить не лише текстову інформацію про різні типи медіа, але й чимало інфографіки, відео та навіть мультики. Це спеціальний посібник для тинейджерів, щоб познайомити їх з перевагами та небезпеками сучасного світу медіа. З великої кількості представлених локацій, учасники більш докладніше познайомились з локацією «Еволюція медіа».
Адже саме зараз за програмою клубу діти вивчають онлайн – журналістику, де під час практичних завдань ми опрацьовуємо їхні перші роботи.
І звичайно ж наша постійна рубрика «Резюме».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Дякуємо за ваш коментар! Він буде опублікований після схвалення модератором.